H2H . HOUSE TO HOME DESIGN - ING. ARCH. MARIE KNĚŽÍČEK RYŠKOVÁ
DESIGN
H2HO MNĚINFORMACEPROJEKTYREFERENCEKONTAKT

Aktuality
Ceník služeb
Postup práce
Tipy a rady

Sociální sítě
[ 07. března 2024 v 18:10 ]
Milí přátelé a návštěvníci těchto stránek, ráda bych Vás pozvala na svůj profil na sociálních sítích. Občas tam přidávám užitečné informace a články, na které tady na webu není prostor, občas jen své myšlenkové pochody a nebo fotky toho, na čem aktuálně pracuji. Pokud se mnou chcete zůstat v kontaktu, mrkněte na Facebook nebo Instagram. Budu ráda i za vaše komentáře a připomínky. Přeji vám hezké, teď už skoro jarní, dny!

PF 2024
[ 20. prosince 2023 v 13:07 ]
Vážení a milí, ráda bych vám všem popřála ty nejkrásnější Vánoce strávené v klidu a pohodě s vašimi blízkými a do nového roku 2024 pevné zdraví, lásku, štěstí a splnění všech předsevzetí a snů.


Nový web
[ 21. října 2023 v 13:17 ]
Konečně jsme spustili webové stránky v novém designu, na které jsme přidali několik prací z poslední doby a taky spoustu doplňujících informací a aktualizovaný ceník. Snad se vám budou líbit. Zatím jsou pouze ve verzi pro PC, mobilní verze snad bude brzy doplněna. Podzim je letos jako malovaný a já mám před sebou nové projekty, které vám tady brzy také představím. Krásné slunečné dny vám všem!

Jsem tu opět pro vás!
[ 04. září 2023 v 14:00 ]
S radostí oznamuji všem stávajícím i potenciálním novým zákazníkům, že se po dlouhé sedmileté pauze, kdy jsem se práci věnovala pouze okrajově a namísto toho trávila čas s dětmi, nyní vracím z rodičovské dovolené a jsem plná nadšení a očekávání z nových projektů. Neváhejte mě proto kontaktovat, ať už potřebujete poradit, zrekonstruovat, nebo rovnou postavit na zelené louce něco nového. Moc se těším, až poznám vás a vaše domovy. K tomu nyní všem, kteří se ozvou během měsíce září a října 2023 nabízím jako malý dárek slevu 10% oproti běžnému ceníku (naleznete jej v sekci Informace). Chystám pro vás také webové stránky v novém kabátku. Zůstaňte na příjmu!

Dovolená
[ 17. srpna 2015 v 08:20 ]
Vážení klienti, ráda bych Vás upozornila, že v době od 17. do 21. 8. mám dovolenou a nebudu Vám tedy k dispozici. Akutní situace bude možné řešit telefonicky, v případě nedostupnosti Vám později zavolám zpátky. Děkuji za pochopení a přeji Vám příjemné letní dny!

PF 2015
[ 22. prosince 2014 v 16:23 ]
Vážení klienti a návštěvníci těchto stránek, ráda bych Vám popřála krásné Vánoce a vše dobré v novém roce 2015 a zároveň Vás upozornila na dovolenou, a to od 22.12. do 5.1. V druhém lednovém týdnu se budu těšit na další spolupráci i nová setkání se všemi, kdo touží po hezkém a praktickém bydlení.
Dovolená
[ 10. září 2014 v 17:00 ]
Vážení klienti, ráda bych Vás informovala, že ve dnech 11. 9.- 17. 9. mám dovolenou, proto Vám po tuto dobu nebudu k dispozici. Po návratu se budu opět těšit na další setkání a spolupráci s vámi :-) Přeji všem krásné babí léto!

Nové projekty
[ 10. července 2014 v 11:49 ]
Nastaly prázdniny, všichni se rozjíždíme poznávat krásy naší vlasti i vzdálených krajů, a tak jsem si v tomto uvolněnějším režimu našla opět chvilku přidat něco málo z mých nedávno realizovaných projektů. Naleznete je v sekci Realizace. Přeji hezké léto všem!

Konečně nové ukázky prací
[ 04. dubna 2014 v 18:15 ]
Milí návštěvníci,
omlouvám se za dlouhou odmlku, která byla způsobena velkým pracovním vytížením. Právě je pátek a já jsem se vyhecovala k tomu, abych ještě minutku posečkala s plánováním víkendu a konečně vám ukázala, jakým projektům jsem se věnovala ke konci minulého roku. Snad se vám budou líbit a třeba vás i inspirují. Ještě jich mám několik v zásobě, takže se můžete těšit na obývací pokoje, ložnice a hlavně tolik oblíbené pokojíčky - už brzy na těchto stránkách :-). Přeji všem krásné jaro! MR

PF 2014
[ 20. prosince 2013 v 12:57 ]
Vážení klienti a návštěvníci mých stránek, ráda bych Vám touto cestou popřála krásné a hlavně klidné prožití nadcházejících Vánoc a do nového roku hlavně pevné zdraví a splnění všech předsevzetí. Zároveň bych Vás chtěla upozornit, že ve dnech 21.12.-5.1. mám dovolenou a nebudu Vám tedy k dispozici. Na další spolupráci se budu opět těšit od 6.1. 2014


Radostné a klidné prožití vánocních svátku a do nového roku 2014 pevné zdraví, mnoho úspechu a životního optimismu Vám preje Ing. arch. Marie Ryšková