H2H . HOUSE TO HOME DESIGN - ING. ARCH. MARIE KNĚŽÍČEK RYŠKOVÁ
DESIGN
H2HO MNĚINFORMACEPROJEKTYREFERENCEKONTAKT

Aktuality
Ceník služeb
Postup práce
Tipy a rady

Dovolená
[ 26. srpna 2011 v 10:44 ]
Vážení klienti, dovoluji si vás upozornit, že příští týden, tj. 29.8.-2.9. odjíždím na dovolenou a nebudu vám tedy k dispozici. Akutní případy budu řešit po telefonu, případně, pokud bych nebyla k zastižení, vám později zavolám. Mailovou korespondenci vyřídím, jakmile se vrátím. Děkuji za pochopení a přeji vám všem hezký zbytek léta, vypadá to, že se konečně dostavilo! :-)

Táborová sezóna
[ 12. července 2011 v 02:47 ]
Mezi dny 12. 7. - 17. 7. ještě jednou nebudu k zastižení. Svoji absenci ospravedlňuji ušlechtilými plány, neboť jedu pomáhat s organizací dětského tábora do krásného koutu naší vlasti zvaného Česká Kanada. Ti z vás, kteří ještě neví, kam letos vyrazí na dovolenou, jsou srdečně zváni, je to opravdu balzám na duši, a to nejen pro rodiny s dětmi, ale také náruživé turisty, cyklisty či houbaře. Malá ochutnávka domácí atmosféry z tábora ve Stálkově U Boba. Přeji vám všem pěkné a slunečné letní dny!

PS: na web byly přidány nové projekty. Můžete si je prohlédnout v sekci Realizace

Hurá na prázdniny!
[ 30. června 2011 v 22:50 ]
Přeji všem školákům krásné prázdniny, vám ostatním příjemnou dovolenou a upozorňuji na fakt, že v době od 2.7. do 6.7. se také odjíždím rekreovat, takže nebudu k dispozici. Jakmile se vrátím, pustím se znovu do práce a do vyřízení vašich mailů a vzkazů. Děkuji za pochopení a ještě jednou krásné léto všem! :-)

Nové projekty
[ 16. června 2011 v 01:27 ]
Dnes jsem se konečně dostala k tomu, abych přidala na web pár nových projektů. Naleznete je v sekci realizace. Jsem teď v jednom kole, ale doufám, že se mi brzy podaří vložit ještě několik dalších, které nyní dokončuji. Vzhledem k tomu, že jsme si nedávno připomněli datum 1.6., je příznačné, že se jedná zejména o dětské pokojíčky :-)

Krásné jaro všem!
[ 26. dubna 2011 v 12:42 ]
Dnes jsem s hrůzou zjistila, jak jsem za poslední dva měsíce zanedbávala svůj web. Byla jsem ponořená do práce a vyřizování všemožných důležitostí, takže když jsem v pátek odjížděla z Brna na prodloužený víkend, tolik jsem se těšila, že jsem vám úplně zapomněla popřát veselé Velikonoce! Hádám, že už nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem, takže alespoň popřeju krásné a slunečné jarní dny, ať je jich co nejvíc, a slibuju, že se pro příště polepším :-).

Přehlednost
[ 15. února 2011 v 20:07 ]
Přidala jsem na stránky několik nových informací. Týká se to především odkazu na ceník služeb, kterého si mnoho návštěvníků nevšimlo a množily se dotazy k tomuto tématu. Dále jsem na úvodní stránku (home) přidala seznam činností, kterými se zabývám. Doufám, že to přispěje k přehlednosti a pohodlnému užívání tohoto webu.

Chřipkové prázdniny
[ 02. února 2011 v 17:56 ]
Tak jsem sama sobě byla nucena vyhlásit chřipkové prázdniny. Od pondělí ležím s horečkou a nejsem schopna pohybu. Všem, kterým tímto způsobuji zpoždění s jejich projekty, se velmi omlouvám. Mějte, prosím, strpení, příští týden už to snad bude lepší. Bacilům zmar!

PF 2011
[ 22. prosince 2010 v 21:20 ]
Všem svým klientům, partnerům i návštěvníkům těchto stránek přeji pohodové prožití Vánoc a do nového roku 2011 hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů.
Děkuji Vám za spolupráci v uplynulém roce a těším se s Vámi opět naviděnou 3. ledna 2011.

PF 2011 - kliknutím otevřete větší verzi

Novinky
[ 06. prosince 2010 v 11:35 ]
Přidány další ukázky prací do sekce Realizace a Grafika. Pracuji také na vylepšeních v sekci Infromace, které se na stránkách objeví v průběhu následujících týdnů...

Informace na přání
[ 25. října 2010 v 21:00 ]
Vzhledem k tomu, že se mi ve schránce objevují dotazy s podobnou tématikou týkající se mého postupu práce při řešení interiérů, rozhodla jsem se sepsat pár bodů, abyste si mohli udělat základní představu. Naleznete je v záložce Informace. Kdybyste potřebovali další podrobnosti, neváhejte mne kontaktovat. Všem za vzkazy děkuji, těší mě Vaše přízeň :-)

Aby toho nebylo málo, přidala jsem ještě nějaké další info do sekce Spolupráce s architektem a došlo ke zpřesnění ceníku. Neustále se mi v hlavě objevují nové podněty na vylepšení tohoto webu, které na sebe určitě nenechají dlouho čekat...